Jak powiększyć biust o 1-2 rozmiary?

Kobiety przykładają bardzo dużą uwagę do swojej urody. Panie potrafią przed lustrem spędzać mnóstwo czasu. Kobiety korzystając również z różnych zabiegów kosmetycznych i estetycznych. Jednym z elementów swojej urody, który decydują się poprawić zabiegowo jest biust.

Piersi to nieodzowny element kobiecej urody. Ich wygląd oraz wielkość jest jednym z głównych kreatorów atrakcyjności. Nie dziwi zatem fakt, że to właśnie zabiegi powiększania, ujędrniania i modelowania biustu cieszą się zdecydowanie największą popularnością.

Jak powiększyć biust o 1-2 rozmiary?

Na zabieg powiększania biustu zwykle decydują się posiadaczki miseczki A, B lub C. Panie pragną powiększyć piersi o 1-2 rozmiary, co pozwoli im poczuć się pewniej i bardzo kobieco. Jakie metody na ten moment oferuje im medycyna estetyczno-plastyczna?

Aktualnie największą popularnością cieszą się zabiegi wszczepiania implantów piersiowych. Silikonowe wkładki pozwalają uzyskać trwały, dowolny efekt. Pacjentka ma do wyboru rodzaj wypełnienia, kształt oraz rozmiar wszczepianego implantu. Operacja tego typu wykonywana jest w pełnej narkozie i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia powikłań. Jej koszt nie jest mniejszy niż kilkanaście tysięcy złotych.

Rozwiązaniem alternatywnym jest lipomodeling. To nieco mniej inwazyjna forma zabiegowa, która składa się z dwóch osobnych zabiegów, a mianowicie: liposukcji oraz modelingu (wszczepienie uzyskanej tkanki tłuszczowej). Efekty tej formy zabiegowej wyglądają niezwykle naturalne. Trudno zorientować się, że ktokolwiek ingerować w biustu kobiety.

Jeszcze innym, cieszącym się niemałą popularnością zabiegiem jest aplikacja kwasu hialuronowego. To w pełni naturalna substancja znajdująca się w organizmie człowieka. Niestety, zabieg ten cechuje niewielka trwałość (efekty utrzymują się do 2-3 lat), gdyż kwas hialuronowy ulega naturalnemu procesowi wchłaniania się. Pacjentki korzystające z tej metody zmuszone są do regularnego uzupełniania kwasu hialuronowego.

Biust można powiększyć także wykorzystując naturalne metody, a konkretniej:

  • Tabletki na powiększanie biustu
  • Masaże ujędrniające
  • Ćwiczenia mięśnia piersiowego
  • Specjalne diety na większy biust

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*