Jak przedłużyć penisa?

Bardzo duża część mężczyzn wiąże długość penisa z satysfakcją swojej partnerki. Panowie uważają zwykle, że rozmiar ma ogromny wpływ na rozkosz swojej wybranki. Czy jest w tym choć trochę prawdy? Czy rozmiar penisa ma wpływ na osiąganą satysfakcję?

Seksuolodzy w tej kwestii są zgodni – rozmiar penisa nie ma większego wpływu na satysfakcję seksualną danej kobiety. Zdecydowanie ważniejsze są takie elementy jak technika (przyjmowane pozycje, tempo, czas trwania stosunku) oraz gra wstępna.

Czy rozmiar ma znaczenie? – niezależne badania

Na pytanie czy rozmiar ma znaczenie odpowiadano już wielokrotnie. W 2002 roku, postanowiono nawet przeprowadzić niezależne badanie. Zapytano o tę kwestię 375 kobiet. Tylko 45% Pań postanowiło odpowiedzieć na te intymne pytanie. Wśród nich, znalazło się 1% kobiet uważających, że rozmiar penisa jest najważniejszy, 20% uznało, iż penis i jego długość jest ważna. Z kolei 55% stwierdziło, że rozmiar penisa jest nieważny, a 22% że jest absolutnie nieistotny.

Kilka lat później przeprowadzono inne badanie, które miało dać odpowiedź dotyczącą idealnych rozmiarów członka. Udostępniono specjalne modele penisów (33 rodzaje), Panie miały wskazać optymalną grubość i długość. Średnia wyników kształtowała się na poziomie 16 centymetrów dla długości i 12,2 centymetrów dla grubości (obwód).

Jak widać, Panie nie uważają rozmiaru penisa za mega istotny element współżycia. Tylko co piąta kobieta zwraca uwagę na rozmiar penisa. Dla większości, zdecydowanie ważniejsza jest jakość stosunku, jego długość i gra wstępna.

Jak przedłużyć penisa?

Mimo, że wyniki badań można określić mianem „sprzyjających”, to wielu Panów postanawia powiększyć swojego penisa. Wszak, to dla części na tyle istotny element, że potrafią wydać krocie na rozmaite zabiegi.

Aktualnie, medycyna umożliwia powiększenie penisa następującymi metodami:

  • chirrugiczne nacięcie więzadeł wieszadłowych
  • wypełnienie penisa kwasem hialuronowym
  • suplementacja preparatów na powiększanie prącia
  • żele do aplikacji miejscowej
  • ćwiczenia rozciagające

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*