Mały biust? Sprawdź jakie zabiegi na powiększanie piersi są najlepsze.

Co do tego, że kobiety przykładają ogromną uwagę do swojego wyglądu – nie ma żadnych wątpliwości. Godziny spędzane przed lustrem nie są wynikiem tego, że Panie są brzydkie i nieatrakcyjne. To efekt ciągłego dążenia do tego, by być jeszcze bardziej atrakcyjną.

Kobiety potrafią zrobić wiele dla swojej urody. Poświęcają jej nie tylko ogrom czasu, ale także pieniędzy. Spora ich część pozostawiana jest w gabinetach medycyny estetycznej, gdzie najczęściej wykonywanym zabiegiem jest powiększanie piersi.

Powiększanie piersi, czyli kilka słów o kobiecym biuście

Kobiecy biust to jeden z najważniejszych elementów urody. Skupia uwagę nie tylko Pań, ale także mężczyzn. Panowie wymieniają piersi jako jedną z najważniejszych części ciała kształtujących kobiecą urodą.

Obecnie medycyna oferuje kilkanaście rozwiązań, które pozwalają na efektywne powiększenie piersi o nawet kilka rozmiarów. Poniżej prezentujemy pokrótce pięć najczęściej wykorzystywanych metod.

TOP 5 metod na powiększenie biustu

 1. Operacja plastyczna (implanty)

  Wszczepienie tzw. implantów piersiowych to zabieg o największej efektywności i trwałości. Dowolna wielkość implantu i kształt sprawia, że zabieg ten daje zdecydowanie najwięcej możliwości.

 2. Kwas hialuronowy

  Efektywne powiększanie/modelowanie piersi możliwe jest przy wykorzystywania naturalnych preparatów odżywiających bazujących na kwasie hialuronowym. Piersi można powiększyć o 1-2 rozmiary. Efekty utrzymują się do kilkudziesięciu miesięcy.

 3. Lipomodeling

  Lipomodeling to zabieg powiększający piersi przy wykorzystaniu własnego tłuszczu. Uzyskany tłuszcz podczas zabiegu liposukcji poddawany jest odwirowaniu, a następnie aplikowany jest bezpośrednio w okolice piersi.

 4. Tabletki na większe piersi

  Różnego rodzaju suplementy diet, to rozwiązanie, którego efektywność jest bardzo różna. Zaletą jest jednak niska cena (200-300 złotych), dlatego też tak często kobiety decydują się sięgać po to rozwiązanie.

 5. Zabiegi ujędrniające/modelujące (masaże)

  Masaże to zabiegi, które mogą poprawić wygląd piersi w naturalny sposób (bez większej ingerencji). Nie wpływają na fizyczną wielkość biustu. Poprawiają optykę i pozwalają podnieść i ujędrnić piersi.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*